Informace o nás

Naším životem prošlo mnoho pejsků, ale leonberger si nás získal svou povahou. Naše první fenka leonbergera Bessy Myslibořické polesí pocházela ze stejné chovatelské stanice jako Cory. Získala si nás svou skvělou povahou, naprostou přítulností a věrností. Besinka byla rodinný mazel, který nikdy nenavštivil výstavní kruh, ale pro nás byla vyjimečná. Byla to šampiónka na dvorku, a proto když odešla za duhový most, kontaktovali jsme opět chovatele pana Fialku a zamluvili si štěně. Cory byla největším štěňátkem ve vrhu, nejžravějším a nejaktivnějším a spíše si vybrala ona nás než my ji. 

A tak začal náš život s úplně  jiným leonbergerem než s Bessy - trochu aktivnějším, svéhlavějším, ale rozhodně se nenudíme. Jen tak jsme zkusili pár výstav a hned to šlo - Cory se nemusí ani moc snažit a ten její ksichtík prostě dostane každého!

Je výbornou hlídačkou svého území, miluje děti, své kamarády a všechny umí rozesmát a pobavit. Na psích setkáních se rozhodně neztratí, má pro strach uděláno a nic ji nerozhodí!

 

Kontakt

CHS Jantarové srdce

chovatelska.stanice@jantarovesrdce.cz

Na Bečvě 798/13
751 31 Lipník nad Bečvou

725 619 355

Vyhledávání

Diskusní témata

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode